Sea Rent a Car olarak, sürecin başlangıcından itibaren Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere; virüsün yayılımı ile ilgili ulusal ve uluslararası otoritelerin yönergelerini hassasiyetle takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı en önemli görevimiz addederek sizlerin ve çalışanlarımızın güvenliği için üstümüze düşen her şeyi yapacağımızdan emin olmanızı arzu ediyoruz. Bu süreçte, sizlerden gelen soruları ve yanıtlarını derledik.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Araçlarınızı Dezenfekte Ediyor musunuz?

Her kiralamadan sonra araçlarımızı temizlemek için kullandığımız yöntemlerimizi daha da güçlendirdik ve geliştirdik. Özellikle sizlerin teması olan direksiyon, kapı kolları, vites, ön panel ve diğer sert yüzeylerin temizliğine yönelik ek önlemler aldık.

Ofislerinizde Temizlik Yapıyor musunuz?

Siz değerli müşterilerimizin kullanımı için ofislerimizde ve araç teslimat noktalarımızda dezenfeksiyon ürünlerini hazır bulunduruyoruz. Ofislerimizi ve tüm idari binalarımızı ilgili otoritelerce önerilen sıhhi malzemeler ile düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.

İptal Olan Uçuşlar veya Etkinlikler Dolayısıyla Rezervasyon İptali Yapmak İstediğimde Ücret İadesi Alabilir miyim?

Hükümetin salgına ilişkin aldığı seyahat önlemlerine istinaden; yapılan ön ödemeli rezervasyon bedellerini kesintisiz iade ediyoruz.

Ofis Çalışanlarınız Koronavirüse Karşı Önlem Alıyor mu?

Ofislerimizde çalışanlarımızın kullanımı için dezenfektan bulunmakta ve düzenli olarak kullanılmakta olup, çalışanlarımızın sağlık durumları güncel olarak takip edilmektedir.

Kiralamak İstediğim / Rezervasyon Yaptırdığım Aracı Evime Getirebilir misiniz?

Kiralamalarınızın konforunu artırabilmek için, talebiniz doğrultusunda, kiralama yaptığınız şehirde aracınızı sizlere tercih ettiğiniz noktalarda teslim etme ve sizlerden teslim alma imkânı sunuyoruz.

Aracımı Teslim Aldığım Ofisten Farklı Bir Ofise İade Edebilir miyim?

Bu döneme özel olarak, kiraladığınız aracı aynı şehirdeki farklı bir ofisimize iade etmeniz durumunda tek yön ücreti almıyoruz.

Ofisleriniz Hizmet Veriyor mu?

Bu zorlu zamanda, herkes seyahat etmek için farklı bir yol tercih ediyor. Eğer kiralık bir araca ihtiyacınız varsa, yol arkadaşınız olmak üzere sizi ofislerimizde memnuniyetle karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hastayım / Evden Çıkamıyorum, Aracı Benim Adıma Başkası Teslim Edebilir mi?

Bu döneme özel olarak, kiraladığınız aracı sizin adınıza başkası teslim edebilir. Aracı sizin adınıza teslim edecek kişinin adı soyadı, ehliyet yaşı, ehliyet süresi ve ehliyet fotoğrafını ofislerimize beyan ettiğinizde, ilgili kişi kira anlaşmanıza ek sürücü olarak eklenecektir.

Aracı Ek Sürücü Olmadığı Halde Bir Yakınım Ofise Teslim Ederse Ve Araçta Bir Hasar Olduğu Tespit Edilirse Ne Olur?

Bu döneme özel olarak; aracı sizin adınıza teslim edecek kişinin adı soyadı, ehliyet yaşı, ehliyet süresi ve ehliyet fotoğrafını ofislerimize beyan ettiğinizde, ilgili kişi kira anlaşmanıza ek sürücü olarak eklenecektir.
Trafik raporu ya da kaza tespit tutanağı, kira anlaşmanıza bu şartlarda kaydedilmiş kişiye aitse geçerli olacaktır. Güvence paketleri de bu döneme özel olarak kapsam dahilinde olacaktır.

Farklı Bir Şehirdeyim, Karantina Altına Alındım, Aracı Benden Nasıl Teslim Alacaksınız? Ücret Ödeyecek miyim?

Farklı bir şehirdeyseniz ve aracı teslim etmeniz mümkün değilse, aracın iadesi için tarafınızdan tek yön ücreti talep edilmeyecektir. Aracın teslimatının organize edilebilmesi için ofislerimizle irtibata geçebilirsiniz.

65 Yaş Üzerindeyim Araç Kiralayabilir miyim?

Resmi makamlardan alınmış kaşeli izin belgesine sahip olduğunuz takdirde araç kiralayabilirsiniz. Kaşeli izin belgesine sahip oluğunuzda araç kiralama süreniz izin belgenizin süresiyle kısıtlıdır. İzin belgenize istinaden ofislerimizde beyan imzalamanız gerekmektedir.

 

Translate »

Ara!

Sohbeti başlat!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?