Lütfen Bekleyiniz...

Antalya Havalimanı Sea Rent A Car

Antalya Havalimanı’ndan araç kiralamak için Sea Rent A Car’ın araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sea Rent A Car tecrübeli personeli, geniş araç filosu ve iç-dış hatlar olmak üzere iki ofisiyle hizmetinizdedir.

Ekonomik araç kiralama servisimiz, bütçenize en uygun aracı belirler ve size özel fırsatlar sunarak aracınızı hazır hale getirebilir.

Antalya Oto Kiralama

Antalya Oto Kiralama servisimiz 7/24 hizmetinizdedir. Tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla dilediğiniz aracı Antalya Havalimanı ve Merkez Ofisimizden anında kiralayabilirsiniz.

Minimum kiralama süresi 24 saattir.
Toplam da 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınmaktadır.
Uzun süreli araç kiralamaları için minimum kiralama süresi 30 gündür. Bu kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi ve kiralama koşullarına ilişkin bilgi için +90533 622 05 31 numaralı telefondan Sea Rent A Car ofisini arayabilirsiniz.
Aracı teslim alındığınız şehir dışında başka bir şehirde iadesi durumunda kira süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanmaktadır. Tek yön ücret bilgileri için Sea Rent A Car müşteri hizmetleriyle +90533 622 05 31 nolu telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.
Havalimanından ve Merkez ofisimizden günün her saatinde; araç teslimi ve araç teslim alınması ücretsizdir.
Bütün araç grupları için en az 23 yaşını doldurmuş olmak ve 3 yıllık yerli veya uluslararası geçerli ehliyete sahip olmak gerekmektedir.
Aracı kiralayan dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür.Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olmaktadır.
Türkiye’deki trafik yasaları gereği otoyollarda en çok 120 km şehirlerarası yollarda 90 km ve şehir içlerinde ise 50 km hıza izin vermektedir.Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyulması gerekmektedir.

Türkiye trafik yasalarına uyulmamasından veya kiracının kusurundan kaynaklanan hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar aracı kiralayan kişiye aittir. Kiralanan araç bırakıldıktan sonra Sea Rent A Car’a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılmaktadır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ( mail order ) ile kiracıdan tahsil edilmektedir.