Antalya araç kiralama ve Antalya Rent a Car sektörlerinde hizmet veren firmamız Sea Rent a Car, siz değerli müşterilerimiz için teslim ve iade konularında sınırsız hizmet vermektedir. Bu noktada Antalya içerisinde istediğiniz konumda teslim işlemini gerçekleştirebilmektedir. Eş zamanlı olarak da, drop hizmeti sayesinde farklı bir şehirde aracı bırakma imkanı tanımaktadır. Peki, Antalya araç kiralama sektöründe faaliyetlerine devam eden Sea Rent a Car hangi konumlarda hizmet veriyor? İşte detaylar…

Antalya Havalimanı Dış Hatlar

Sea Rent a Car’dan rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Antalya havalimanı dış hatlar çıkışından belirlediğiniz tarih ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca Dış hatlar girişinde de kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüm konumlarda da teslim etme imkanınız bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı İç Hatlar

Sea Rent a Car’dan rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Antalya havalimanı iç hatlar çıkışından belirlediğiniz tarih ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz.  Ayrıca İç hatlar girişinde de kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüm konumlarda da teslim etme imkanınız bulunmaktadır.

Havalimanı Ofis

Sea Rent a Car’dan rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Antalya havalimanı ofisimize gelerek belirlediğiniz tarih ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca Havalimanı ofisimizde de kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüm konumlarda da teslim etme imkanınız bulunmaktadır.

Konum Teslim

Sea Rent a Car’dan rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Konum teslim hizmetiyle birlikte istediğiniz konumda aracınızı teslim alabilirsiniz. Konumu, tarihi ve saati bizlere iletmeniz bu noktada yeterli olacaktır. Ayrıca istediğiniz konumda da kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüm konumlarda da teslim etme imkanınız bulunmaktadır.

Merkez Ofis

Sea Rent a Car’dan rezervasyon yaptırdığınız takdirde, merkez ofisimize gelerek rezervasyon yaptırdığınız aracı teslim alabilirsiniz. Ayrıca Merkez ofisimizde de kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüm konumlarda da teslim etme imkanınız bulunmaktadır.

Otel Teslim

Sea Rent a Car’dan rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Otel teslim hizmetimizle birlikte, otelinizin önünden aracınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca otelinizin önünde de kiraladığınız aracı teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer tüm konumlarda da teslim etme imkanınız bulunmaktadır.

Translate »

Ara!

Sohbeti başlat!
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?